2014 Yılında Evlenen Ünlülerin Gelinlikleri

Author

Categories

Share

Ünlülerin gelinlikleri, evlilik hazırlığında ki bayanlar için ve hayranları için hep merak konusu olur. Bizde 2014 yılında evlenen ünlülerin gelinlikleri isimli bir galeri ve içerik paylaşmak istedik. 2014 yılı adeta ünlülerin evlilik yılı gibiydi bir çok ünlü isim evlendi bir o kadarı da boşandı ama biz sizlere 2014 yılında evlenen taze gelin ünlülerin gelinliklerini yayınlıyoruz.

Sizde hayranı olduğunuz ünlülerin gelinliklerini, nikah elbiselerini bu galeride inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve özel tasarım gelinlikler ile göz kamaştıran ünlüler hayalinizde ki gelinlik için size fikir verebilir.

2014 Yılında Evlenen Ünlülerin Gelinlikleri


Birce Akalay Gelinliği, Selen Görgüzel Gelinliği, Feyza Veli Gelinliği, Pelin Sönmez Gelinliği, Chloe Loughnan Gelinliği, İstem Atilla Gelinliği, Gülben Ergen Gelinliği,Neslihan Demir Gelinliği,Sibel Kirer Gelinliği,Aslı Tandoğan Gelinliği,Pelin Karahan Gelinliği,Beren Saat Gelinliği,Aysun Akyüz Gelinliği,Sevil Uyar Gelinliği,Nadide Sultan Gelinliği,Neslişah Alkoçlar Gelinliği,Doğa Rutkay Gelinliği,Cansu Kurtçu Gelinliği,Ebru Taştan Gelinliği,Seda Güven Gelinliği, Zeynep Beşerler Gelinliği, Petek Dinçöz Gelinliği, Şeyda Coşkun Gelinliği, Seda Bakan Gelinliği

Author

Share