2014 Yazı İçin Tek Omuz Askılı Elbiseler Nasıl Kullanılır? | Hanımların Dünyası

loading...

2014 Yazı İçin Tek Omuz Askılı Elbiseler Nasıl Kullanılır?

2014 Yazı İçin Tek Omuz Askılı Elbiseler Nasıl Kullanılır?

Tek omuz askılı elbiseler bir bayanı şık yapmaya yetecek güçte olan elbise modelidir. Hem gğn içinde hem de özel gecelerde kullanmanız için farklı modelleri vardır. Gün içinde kullanabileceğiniz tek omuz askılı elbise modelleri daha sade olurken, gece için kullanacağınız modeller göz alıcı ve kullanılan aksesuarlarda dikkat çekicidir.

Gün içinde tek omuz askılı elbise kullanmak istiyorsanız aşağıdaki modeller tam da size göredir.

Tek Omuz Askılı Elbiseler Nasıl Kullanılır

Bu elbise modelleri günlük yaşamda kullanabileceğiniz tarzda elbiselerdir. Görüldüğü gibi model olarak da farklıdır. Yalnız bu tarz elbise modelini büyük göğsü olan bayanlarımız için önermiyoruz. Ayrıca göğüs dekoltesi olmadığı içinde gün içinde rahatlıkla kullanmanız mümkündür.  Bunların dışında özel günler içinse nasıl bir tek omuz askılı elbise modeli seçmeliyim diyorsanız bu modeller ise şöyledir:

Tek Omuz Askılı Elbiseler Nasıl Kullanılır (2)

Bu tek omuz elbiseler ise özel geceler için kurtarıcı ve adeta da şık görünmenize destek veren elbiselerdir. Hem renk olarak hem de model olarak tercih size kalmış. Peki tek omuz askılı elbiselerle nasıl bir saç modeli kullanmalıyım diyorsanız da işte cevabı ise resmimizdedir:

Tek Omuz Askılı Elbiseler Nasıl Kullanılır (3)

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb