2014 Dantelli Siyah Abiye Elbise Modelleri

Author

Categories

Share

2014 siyah renk dantel detaylı abiye elbise modelleri oldukça gündemde olacak gibi görünüyor. Bayanların fiziğini kusursuz gösteren siyah elbiseler dantel detayları ile çekiciliğini arttırıyor.

Siyah aslında gizemli bir renk olmasının yanında bayanlarımıza zariflik ve güç katar. Siyahın gücü vücutta adeta farklı değişimler yapmasından ileri gelmektedir. Neredeyse bir bayanı doğru elbise kullanıldığı takdirde 1-2 beden dahi ince gösterme gücü vardır. Bundan dolayı birçok bayan siyah renkli abiye elbise modelinden vazgeçemez. Şimdilerde ise abiye elbiselere dantel işlemeler yapılarak daha göz doldurucu bir hava katmak isteyen tasarımcılar 2013 siyah renk dantelli abiye elbise modellerine de oldukça fazla yer veriyor.

2014 siyah renk dantelli abiye elbise modellerinde ki dantel detay bazen elbisenin tamamına yayılırken bazen bölgesel olarak tasarlanıyor. Örneğin, kol kısımları dantel olabiliyor ya da göğüs kısmı dantel oluyor. Hatta dekolte kapatıcı olarak da oldukça iyi bir yöntem olmaktadır. Bizlere sorarsanız bu tarz elbiselere sıcak bakmanızı öneriyoruz. En azında bir tanede olsa dolabınızda yer almasını öneririz. Peki nasıl bir tarzda 2014 siyah renk dantelli abiye elbise seçeyim diyorsanız da cevabınız galerimizi inceledikten sonra verebilirsiniz.

Author

Share