2014 Kurban Bayramında Ne Tür Kıyafetler Giyilebilir ? | Hanımların Dünyası

loading...

2014 Kurban Bayramında Ne Tür Kıyafetler Giyilebilir ?

2014 Kurban Bayramında Ne Tür Kıyafetler Giyilebilir ?

Bayramın yaklaştığı günlerde birçok kişinin aklına gelen sorulardan biri ‘Kurban Bayramında ne tür kıyafetler giymeliyim?’ olacaktır. Hava sıcak olursa nasıl giyinmeliyim? Hava soğuk ve yağışlı olursa ne tür bir kıyafet giymeliyim? Her iki ihtimalide düşünmeli miyim? Bu ve benzeri sorular mutlaka aklınıza gelecektir.

Ekim ayının değişken hava durumu aklınızı karıştıracak, ne tür kıyafet almanız ve giymeniz sizi düşündürecektir. Bu düşünceleriniz ve sorularınıza aşağıdaki paragraf yardımcı olacaktır.

Havanın sıcak olması durumunda ince kumaştan oluşan askılı kıyafetler, kısa kollu tişörtler. kolsuz gömlek ve elbiseler tercih edebilir ve zevkinize göre kombin yapabilirsiniz. Giyeceğiniz kıyafet ne tür olursa olsun havanın serin veya yağışlı olma ihtimalini düşünüp yanınızda yağmurluk, trençkot, mevsimlik ceket vb kıyafetler bulundurabilirsiniz. Bayramda giyeceğiniz kıyafetlerle yapacağınız kombindeki ayakkabının mevsime uygun olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Aksi durumda üzerinize giyeceğiniz mont ve ceketle uygun olmayan bir ayakkabı giymeniz hoş olmayacaktır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb