2014 Bayan Pantolon Modası

Author

Categories

Share

Her yeni bir defile bayanlarımızın tarzı ve  isteklerini yansıtır. Kadın modasının da vazgeçilmez kıyafetlerinden olan pantolonlar da dolapların vazgeçilmezidir. Elbiseden ziyade pantolonların kullanımı daha fazladır. 2014 bayan pantolon modası da güzel kumaşlar ve modellerle karşımıza çıkmaktadır.

2014 bayan pantolon modası olarak deri pantolonlar gelmektedir. Deri pantolonlar geçmiş yıllara oranla daha çok kullanılmasının yanında, bayanlarımızın da artık dikkatini çekmekte ve dolabında yer vermektedir. Bel pileli, klasik tarzda ya da kapri deri pantolonlar bulunmaktadır. Kullanımı da oldukça rahat olan pantolonlardır.

2014 bayan pantolon modasının bir diğer modeli ise paçalara doğru daralan pantolonlardır. Üst kısmı biraz daha bol olan bu pantolonlarda oldukça modadır. Bununla beraber dar paça ve renkli pantolonlar da artık çok kullanılmaktadır. İşte bütün bu modellerin oluştuğu güzel bir koleksiyonlar bütün bayan pantolon modasını yansıtan modelleri sizlerle paylaştık. İşte sıkılmadan takip edeceğiniz 2014 bayan pantolon modası:

 

Author

Share