2013 Yılına Özel Kombin Örnekleri Marjinalliği Savunuyor… | Hanımların Dünyası

loading...

2013 Yılına Özel Kombin Örnekleri Marjinalliği Savunuyor…

2013 Yılına Özel Kombin Örnekleri Marjinalliği Savunuyor…

Kıyafet modası her sezon değişime uğruyor… Çoğu zaman moda olan renkler ve ürünler bir kaç yıl aralıklar ile kendini tekrar etmektedir.

İlk resimde ki örnekte görüldüğü üzere pastel tonlardan oluşan bir kombin oluşturulmuş ve bu kombin sezonun renklerini taşımaktadır. Bu renkler gelecek sezon demode olabilir lakin bir kaç sezon sonra tekrardan moda renkler haline gelebiliyor.

Kombin örneğimiz; hardal sarısı, kahverengi ve yeşil rengin kusursuz uyumundan oluşturulmuş ve bu spor kombin son yılların değişmeyen modası siyah bootie ayakkabılar ve siyah deri ceket ile tamamlanmıştır.

Bir çoğumuz ayakkabı ve çantanın aynı renk tonlarında oluşmasını tercih eder lakin, bu durum son dönemlerde demode olmuştur artık ayakkabı kombin üzerinde ki farklı bir parça ile tamamlanır çanta’da tek başına veya herhangi bir aksesuar ile uyum oluşturur.

İlk resimde ki kombin örneğimiz bu zıtlıktan yola çıkarak siyah bootie ayakkabılarını kahverengi süet proenza çanta ile tamamlayarak kusursuzluğun’da son noktayı koymuş.

İkinci kombinimizin detaylarını vermek istersek; bu kombin bizim halk arasındaki alışılmışın dışında kışın beyaz giymeyi teşvik edecek bir tarzdan oluşmaktadır.

Genellikle kışın beyaz giymek tercih edilmez bunun sebebi de kışın soğukluğundan ve ıslaklığından kirlenir düşüncesinden oluşmaktadır. Ama siz gününüzü AVM tarzı kapalı bir mekanda geçirecekseniz ve marjinal olmayı hedef haline getirmişseniz kışın beyaz kombin örneği tam ideal.

Kış Sokak Modası

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb