2012 GalataModa Festivali Başladı 14-17 Haziran

Author

Categories

Share

Meraklıları tam da “Galatamoda’ya ne oldu?” derken, sevindirici haber geldi, Galatamoda 14-17 Haziran’da yeni yerinde. Bu sefer Maçka Parkı’nda. Özgür Masur’dan Mehtap Elaidi’ye, Ümit Ünal’dan Gamze Saraçoğlu’na, Elif Cığızoğlu’ndan Simay Bülbül’e Türk tasarımcıların koleksiyonlarından uygun fiyata bir şeyler bulmak için erken davranın. Galatamoda’yı kaçırmayın!

Moda festivali düzenlenirde ben dururmuyum gündüz çalıştığımız için gidemedim ama ilk gece iş çıkışı büyük bir heyecanla gittik eşim fotoğrafçımız ve ben.

Bebek şenliğine de gitmiştim ama bebek şenliği çok karışık kurulmuştur her standa uğrayamadım diyebilirim.

Galatamoda daha düzenli şık organize edilmiş tam 37 ünlü modacı yer alıyor çoğu modacı kendi standlarının başındaydı bazıları yoktu görevli bayanlar yer alıyordu.

Tüm koleksiyonlar çok şık tam yaza hitap eden harika tasarımlara sahip amaaaa benim en çok aklımda kalan tasarım Selim Baklacının koleksiyonunda yer alan sarı mini sökük kumaştan yapılmış elbise oldu.

Gerçekten aşık oldum bayıldım diyebilirim.

Fiyatı 1500 tl.

Onun haricinde Özgür Masur koleksiyonu herzaman ki gibi şık tasarımlara sahip.

Birde Murat Aytulum standından deri farklı tasarıma sahip yelek çok ilgimi çekti onunda fiyatı sanırım 240 tl di.

Erkekler için çok fazla birşey yoktu sadece Niyazi Erdoğan standında erkek koleksiyonu yer alıyordu.

Şunu da söylemeden geçemeyeceğim modacılardan en sıcak en ilgili Önder Özkan dı bence örneğin kendisi standının fotoğraflarını çekerken bize poz bile verdi.

Diğer modacıların bir çoğu gelen gidenle pek ilgilenmiyordu daha çok tanıdıklarına ilgi gösteriyorlardı bu da biraz olumsuz etki yarattı bende.

Festivalden tüm fotoğrafları sizler için paylaşıyorum keyifli seyirler.

Mağazalar 10:00-21:00 arasında açık olacak ve 17:00-19:00 saatleri arasında düzenlenecek Happy Hour’lar ile alışveriş keyfinin yanısıra çimlerin üzerinde keyifli saatler geçirebilirsiniz

Author

Share