200 Kalori Harcamanın Garip Yöntemleri | Hanımların Dünyası

loading...

200 Kalori Harcamanın Garip Yöntemleri

200 Kalori Harcamanın Garip Yöntemleri

Zayıflamak için fazla kalori yakmak önemlidir. Bunun içinde geleneksel spor ve yürüyüş yöntemi daha ön plandadır Hatta çoğu zaman bu aktiviteleri yapmamaktan şikayet edenler için oldukça farklı şekilde yapılan yöntemlerinde kalori yakmanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.

200 Kalori Nasıl Yakılır

200 Kalori Yakmak İçin Sakız Çiğneyin:Evet yanlış duymadınız. Sakız çiğnerken de vücut belli bir enerji harcadığı için kalori yakabilirsiniz. 200 kalori yakmak içinde günde 18 saat sakız çiğnemeniz gerekir. Tabi çiğneyeceğiniz sakızın şekersiz olması oldukça önemlidir. Eğer aynı sakızdan sıkılırsanız farklı sakızlar deneyerek 18 saaatinizi doldurabilirsiniz.

Cinsel Aktivite ile 200 Kalori Yakabilirsiniz: Öpüşmek ve seks 200 kalori yakmanın bir diğer yöntemidir.

Diş Fırçalamak: Günde diş fırçalamak için 2 dk ayırarak 45 defa diş fırçalarsanız 200 kalori yakabilirsiniz.

Televizyon İzlemek: Televizyon izlerken aslında kalori yakmayacağımızı düşüyorsanız yanılıyorsunuz. İzleyeceğiniz film komedi ise 2.5 saat kahkaha atarak izlemeniz size 200 kalori verdirecektir.

Ayrıca bunlarında dışında 15 dk evde ya da dışarıda ip atlamak, 1.5 saat piyano çalmak ve 23 ke şarkı söylemekte 200 kalori yaktıran bir diğer aktivitelerden biridir. Özellikle farklı yöntemlerle kalori yakmak isteyenler varsa bu yöntemleri tercih edebilirler.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb