20 Dakikada En Etkili Kırışıklık Tedavisi

Author

Categories

Share

Yaşlanma belirtilerinden cilt açısından en önemlisi bildiğimiz gibi kırışıklık belirtileridir. Kırışıklık görünümü orta yaşlarda başlayıp sürekli artmaktadır. Kırışıklık görünümünden kurtulmak için çeşitli kırışıklık tedavisi yöntemleri denenir bunların ilki kimyasal kozmetik ürünlerine başvurmak olur ancak bunlarla çok iyi sonuç alınamayıp cerrahi müdahalelerde denenmektedir.

Kırışıklık, zamanın yüzümüze vurduğu izlerdir. Özellikle alın bölgemiz ve göz çevremizde ağırlıklı olarak etki göstermektedir. Daha sonrasında kırışıklık görünümü, göz altı kırışıklıkları ve dudak çevresi kırışıklıkları olarak yüzümüzün diğer bölümlerine dağılmaktadır.

Kırışıklık tedavisi için ağrısız ve zamanınızı en az harcayan bir teknikten size söz etmek istiyoruz;

Vshape kırışık görünümünü yok etmek için gerekli olan yüz germe operasyonlarını 20 dakika da tamamlıyor ve yüzünüzde güzellikten başka hiçbir etki olmuyor. Yani Vshape seansından sonra diğer cerrahi işlemler gibi kendinizi evinize kapatmanız ve aynaları göz önünüzden uzaklaştırmanız gerekmiyor.

Vshape ile kırışıklık tedavisi uygulama sonrası cildinizde oluşan olumlu etkiyi anında görüyorsunuz, en fazla 4-6 seans sonrasında memnun olacağınız ve beklentilerinizi sorunsuz karşılayan sonuçlar gözlemleniyor. Ameliyatsız yüz germe ve Kırışıklık giderme tedavisi düşünüyorsanız aklınıza ilk gelecek yöntem son zamanların en iyi teknolojisi olarak kabul edilen Vshape teknolojisi olmalı.  Vshape tedavisini tercih etmenizde size yarar sağlayacak en önemli nokta cerrahi müdahaleler gibi haftalarca yüzünüzün şişkin, hoş olmayan görüntüsünün olmaması çünkü Vshape yüzünüzde sadece kırışıklık oluşan noktaya ulaşıyor ve kırışık görünümünü düzeltirken yüzünüzün diğer bölümlerine kötü etki etmiyor.

Kırışıklık, sadece yaşlanma olarak değil mimik kaslarınızı çok sık kullanmanız doğrultusunda kasların kasılma yönünde oluşabiliyor. Mimik kırışıklığı denilince özellikle Göz Çevresi Kırışıklık görünümü Göz Altı Kırışıklıkları oluşumu oldukça yaygın. Göz çevrenizde kırışıklık oluşmaya başladığında deri kolajenini kaybetmiştir. Ayrıca zamanla yüzünüzün deri altı dokusunda oluşan hacim kayıpları ile yüz sarkmasının beraberinde kırışıklık görünümü oldukça dikkat çekici hale geliyor. Göz altı kırışıklıkları her ne kadar mutluluğunuz ve sürekli gülümsemeniz doğrultusunda oluşsa da yüzünüzde yaşlı ve yorgun bir ifade oluşmasına neden oluyor bu da bayanları psikolojik açıdan kesinlikle olumsuz etkiliyor.

Author

Share