1+1 Evler için Mutfak Dekorasyonu Fikirleri

Author

Categories

Share

1+1 evler genellikle salon mutfak bir arada yer alır. Her dairede mutfak dekoru ve yapısı farklı olabilir. Bazı 1+1 salonlarında mutfak bölümü tek duvar şeklindeyken bazılarında ile L mutfak tasarıma sahiptir.

1+1 Evler için Amerikan L Mutfak Tasarımı

1+1 evlerde L olarak tasarlanmış mutfakların ortası boş kalı ve salon ile bir bütün halindedir. Eğer siz mutfak bölümünü salonun oturma bölümünden ayırmak istiyorsanız L mutfağın salon kısmına çok şık bir bar tezgahı yaptırabilirsiniz. Hem yemek masası hemde tezgah olarak kullanabileceğiniz bu bölüm salona ayrı bir hava katacaktır. Bar tezgahları alt kısmı boş olarak’da yapılabilir ancak biz size alt kısmının kapalı ve dolap şeklinde olmasını tavsiye ederiz. Hem salon bölümünde oturanlar mutfağın yerlerini dolap bölümünü görmemiş olacak hemde fazla eşyalarınızı dolaplara rahatlıkla koyabileceksiniz.

1+1 Evler için Tek Duvar Amerikan Mutfak Tasarımı

Tek duvar mutfaklar salon ile mutfak bir arada değilde sanki mutfak oturuyormuşsunuz gibi bir hava yansıtır bunu da çoğu bayan sevmez. Misafirleriniz oturma bölümünde otururken gözünün sürekli mutfağa çarpmasını istemiyorsanız mutfak ile oturma bölümü arasında Bar masası şeklinde bar tezgahı yaptırabilir veya ip perde şeklinde dekoratif perdeler ile mutfağı salondan ayırabilirsiniz.

 

Author

Share